Share

Tuğçe Aksal – Karanlık Aşk 4

Tuğçe Aksal – Karanlık Aşk 4 PDF indir

Tuğçe Aksal – Karanlık Aşk 4 PDF indir

 

pdf icon
Pdf Kitabı indir

Tuğçe Aksal – Karanlık Aşk 4 KİTAP ÖZETİ;

Tuğçe Aksal – Karanlık Aşk 4 , Karanlık Aşk serisinin 4. final kitabı. Acısıyla ,aşkıyla ve zorluklarıyla mutlululuğu yakalayan Elif ve Demir bunu küçük bir bebekle taçlandırdılar. Ancak her şey bitti artık yalnızca peri masalları gibi yaşayıp gidecekler diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sürprizlerle dolu, gizli kalmış benliklerin ortaya çıkışıyla heyecanı katlayan serinin sok kitabını zevkle okuyacaksınız.

Elif ve Demir uzun bir yoldan geçip çetin bir savaş verdiler. Tüm mağlubiyetlerden sıyrılıp nihayetinde kazandılar. Zor imtihanlardan sonra kazandıkları mutluluğu eşsiz güzelliklerle taçlandırdılar. En ehemmiyetlisi tüm renklerinden sıyrılıp kendilerini birbirlerinde akladılar.

Serinin dördüncü ve son kitabında Elif ve Demir’in aşklarının güzel meyveleriyle yaşadıkları keyifli ve zorlu maceraya tanık olacaksınız. Ara ara onlarla gülüp her sayfayı heyecanla çevireceksiniz. Serüven kaldığı yerden devam ediyor. Hem de tüm hızıyla…

“O gece, herkesin arzuladığının aksine, beni daha da kuvvetli kıldı. Zordu, çok zor. Yaşananları kaldırmak güçtü. Yaşanacakları düşünmek olanaksızdı.

Hikâyem kurumuş bir defne yaprağına yazılıydı sanki. Okuyabildiğim kadarını yaşamıştım. Ben o gece benliğimde hayat bulan tüm beyazları siyaha sattım. Benim değiştiğimi düşündüler. Oysaki ben yenilendim. Gerçek benliğimi buldum. Ne kadar kuvvetli olduğumu anladım. Kendim kararırken, siyahı akladım. Ve bir hikâyeye başladım. Kendi yazdığım, başrolünü üstlendiğim bir hikâyeye…

Ben kim miyim? Ben Elif Sancak Kara. Beyazlarında peyda olan siyaha karışmış bir kadın…”

 

pdf icon
Pdf Kitabı indir
pdf icon