Share

Ray Bradbury – Sesli Kitap – Ertelenen Aşk

Ray Bradbury - Sesli Kitap – Ertelenen Aşk PDF indir

Ray Bradbury – Sesli Kitap – Ertelenen Aşk PDF indir

 

 

pdf icon
Pdf Kitabı indir

Ray Bradbury – Sesli Kitap – Ertelenen Aşk KİTAP ÖZETİ;

Ray Bradbury – Sesli Kitap – Ertelenen Aşk, Ray Bradbury’in en kısa hikaye romani. Sadece 20 sayfa olan ve okuduğunuzda üstünüzde etki birakan harika bir hikaye’nin Sesli Kitabı sizlerle!

Yesilkentteki yaz okuluna Ann Taylorın öğretmen olarak atandığı haftaydı. Genç kadın yirmi dördünden henüz gün almıstı o yaz… Bob Spauldingsse bıyıkları bile terlememis on dörtlük bir delikanlıydı.

Aradan bunca yıl geçtikten sonra bile herkes hatırlıyor, Ann Tayloru.

Öğrencilerin sabah gelirken ona vermek için kır çiçekleri topladıkları, elmalar, portakallar getirdikleri, karatahtayı pırıl pırıl etmek için yarıstıkları, coğrafya dersinin haritalarını asabilmek için saç basa sille tokat dövüstükleri bir kadındı. Batmak için onun eve dönmesini beklerdi günes… Son gölge oyunlarını onun yüzünde oynardı. Temmuz sıcağına yürek ferahlatan bir serinlik, kıs soğuğuna insanın iliklerini ısıtan bir sıcaklık verirdi sanki… ıınsanlar ne zaman bir değisiklik isteseler, Ann Tayloru karsılarında bulurlardı. Gittiği, duyduğu yerden öylesine farklılasırdı ki, hemen göze batıverirdi . ıısteseniz de kaçıramazdınız onu gözden…

pdf icon
Pdf Kitabı indir

 

pdf icon