Share

Napoleon Hill – Düşün Ve Zengin Ol

Napoleon Hill - Düşün Ve Zengin Ol Pdf E-Kitap

Napoleon Hill – Düşün Ve Zengin Ol Pdf E-Kitap indir

pdf icon
Pdf Kitabı indir

Napoleon Hill – Düşün Ve Zengin Ol Kitap Özeti;

Napoleon Hill Düşün Ve Zengin Ol, Kim zengin olmak istemez ki ? Zenginler bile daha zengin olmak isterken. Hill 25 yıllık bir çalışma ve deneme sonucu oluşturduğu 13 maddelik kuralla ve teknikler sonucu bu işin sırrını çözmüş olduğunu söylüyor. 500 yakın zengin, fakir ve her seviyede insanla yaptığı uzun bir çalışma sonucu bu bulgulara ulaşan Hill’in ideası oldukça dikkat çekici. Adım adım bizlere sunduğu yapmamız gereken şeyler sıralama doğrultusunda uygularsak zengin olmamamız için önümüzde hiç bir sebebin olmadığını garanti ediyor. Fakat sadece zenginlik için değil bu kitapta kullanılan yönlendirmelere uyarak sağlık, aşk ve daha fazlasına ulaşacağımızda söyleniyor. Düşün ve Zengin Ol adlı kişisel gelişim kitabı oldukça eski olmasına rağmen halen dünyada en çok satılan kitaplar içerisinde bulunuyor.

Bütün engellerin üstesinden gelebileceğimiz, her emelimize ulaşabileceğimiz, sürekli akan bir nehirden taşar gibi başarıya ulaşabileceğimiz bir yol gösteriyor. Bu kitap, gücüyle bizi sarsacak hayatımızı değiştirecektir.

Eğer “Çekim Yasası’nı uyguluyorum ama benim için çalışmıyor” ya da “bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor” diyorsanız; bu güçlü yasayı her defasında lehinize çalıştırmanın kanıtlanmış formülü bu kitapta bulacaksınız!

Napoleon Hill, Düşün ve Zengin Ol’u 1937’de Henry Ford, Thomas Edison gibi birçok tanınmış ismin de bulunduğu çok başarılı 500 insan üzerinde yaptığı 25 yıllık bir araştırmanın sonucunda yazmıştır. Dünyanın en çok satan kitaplarından olan Düşün ve Zengin Ol’u şu anda elinizde tutuyor olmanız bir tesadüf mü? Bu kitapta yer alan 13 adımlık formül ile başarıya giden yolda sırrı kullanmakta ustalaşacaksınız. Bir kez okumak kesinlikle yetmez!…

Hayalllerinize ulaşmak mı istiyorsunuz? O zaman Hill’in ölümsüz kurallarını takip etmeniz yeter!…

Yüzyıllardır aktarılan bir sır düşünün. Sadece en zenginlerin, en güçlülerin birbirlerine aktardığı bir sır. Tüm hayallere sahip olmanın yöntemini anlatan gerçek bir sır. Napoleon Hill 1900’lerin başında tanıştığı bu sırrı 25 yıl boyunca araştırdıktan sonra, sırrı çalıştıran, on üç adımdan oluşan bir formül çıkarmıştır. Gündelik yaşama olduğu kadar iş hayatına da önemli düşünce yenilikleri getiren bu kitaptaki formülü uygulamayı başaran herkes hedeflerine ulaşabilir. Bütün başarıların başlangıç noktası olan “Ateşleyici Bir Arzu” yaratan bir hedefi nasıl belirlersiniz? Arzulanan hedefi zihinde canlandırarak “İnanç”ınızı nasıl güçlendirirsiniz? Bilinçaltınızı “Kendi Kendine Telkin” ile başarınız için nasıl programlarsınız? Erteleme huyunu yenmek için nasıl bir “Kararlılık” göstermelisiniz? “Beyin Gücü Grubu”nun itici etkisini hedefinize ulaşmanız için nasıl kullanırsınız? “Cinselliğin Gizemli Enerjisi”ni başarınız için nasıl kullanırsınız? “Beyninizin Sınırsız Potansiyeli”ni nasıl ortaya çıkarırsınız? “Altıncı His”sinizi güçlendirerek bilgeliğin tapınağına nasıl ulaşırsınız? Başarınızın önündeki en büyük engel olan “Korkularınız” ile nasıl başa çıkarsınız? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası bu kitapta.

pdf icon
Pdf Kitabı indir

 

pdf icon