Share

Jeff Abbott – Güven Bana

Jeff Abbott – Güven Bana PDF indir

Jeff Abbott – Güven Bana PDF indir

 

pdf icon
Pdf Kitabı indir

Jeff Abbott – Güven Bana PDF KİTAP ÖZETİ;

Jeff Abbott – Güven Bana , Korku ve gerilim severlere müjde Jeff Abbott ‘tan soluk soluğa bir çırpıda okuyacağınız muhteşem bir kitap ” Güven Bana ”

Luke Dantry ergenlik çağındayken bir yolculuğa uğurladığı babasının beklenmedik ölümüyle sarsılmıştır. Bununla birlikte profesör olan babasının uçağını sabote eden teröristlerin psikolojik yapısını anlamayı amaçlamıştır.

Henüz üniversite eğitimine devam eden ve başarılı bir psikolog olacağının işaretlerini veren Luke, veri topladığı ve iletişim kurduğu profilleri Gece Yolu adı altında birleştirir ve bulgularını Henry’ye sunar. Daha önceki terör tehdidi uyarılarının ciddiye alınmamasından yakınan Henry’nin niyeti gerçekte farklıdır: Bu verileri ve çok zengin bir Arap prensinden aldığı fonu kullanarak, en büyük vahşeti ve yıkımı yaratabilecek teröristleri bulup, sanal bir yapısı olan ama somut hasarlar yaratan bir organizasyon kurmaktır. Ne var ki Jane adında bir İngiliz kadın bu olayı haber alınca, işler fena halde karışır.Kitap tüm bunların çözümünü sürükleyici bir dilde sunuyor.

pdf icon
Pdf Kitabı indir

pdf icon