Share

H. P. Mallory – Ateş Kazan ve Bir Tutam Aşk

H. P. Mallory - Ateş Kazan ve Bir Tutam Aşk PDF indir

H. P. Mallory – Ateş Kazan ve Bir Tutam Aşk PDF indir

pdf icon
Pdf Kitabı indir

H. P. Mallory – Ateş Kazan ve Bir Tutam Aşk KİTAP ÖZETİ;

H. P. Mallory – Ateş Kazan ve Bir Tutam Aşk, Büyük bir istek üzerine Ateş Kazan ve Bir Tutam Aşk Romanı sizlerle!

Ölüleri canlandırabilme gibi eşsiz bir yeteneğe sahip olmasına rağmen aşırı mütevazı olan bir cadı. Onun patronu olmak ile sevgilisi olmak arasında gidip gelen tehlikeli derecede yakışıklı bir warlock. Sırlarla dolu, altı yüz yaşında, cadılara düşkün İngiliz bir vampir. Tam bir kaos içindeki Yeraltı Dünyası. Ve oyun başlasın! Medyum Jolie Wilkins için hayat hiç de kötü değildir. Gerçi anlatacağı bir aşk hayatı yoktur ama Los Angeles banliyösünde şirin bir evi, bir kedisi ve ilginç bir kankası vardır.

Ve hayatına, Jolienin bir cadı olduğunu ısrarla iddia eden ve dünyasını alt üst edebilecek, onu günaha sokacak kadar çekici bir warlock olan Rand Balfour girer. Rand, onu bir müşterisinin ölümü ile ilgili bir gizemi aydınlatmasına yardım etmesi için tutar ki bu müşterisi de bir hayalettir. Jolie sadece hayaletin ölüm sebebini keşfetmekle kalmaz ama aynı zamanda onu hayata geri döndürür!

Jolienin ölüleri hayata geri getirdiği haberi büyük bir hızla yayılır. Bu onu Yeraltı Dünyasının en çok aranan kişisi haline getirir. Sonuç olarak, Jolie kendini onun yeteneğini kullanmak isteyen şeytani bir cadı ve onu koruması altına almak isteyen tehlikeli ama çok seksi bir vampirle, patronu olan warlock Randin arasında bulur.

 

pdf icon
Pdf Kitabı indir
pdf icon