Share

Dr. Mehmet Oz – Siz: Kullanım Kılavuzunuz (Gençler İçin)

 

Dr. Mehmet Oz – Siz: Kullanım Kılavuzunuz (Gençler İçin) PDF indir

Dr. Mehmet Oz – Siz: Kullanım Kılavuzunuz (Gençler İçin) PDF indir

pdf icon
Pdf Kitabı indir

Dr. Mehmet Oz – Siz: Kullanım Kılavuzunuz (Gençler İçin) PDF KİTAP ÖZETİ;

Dr. Mehmet Oz – Siz: Kullanım Kılavuzunuz (Gençler İçin), Los Angeles Times Dr Mehmet Oz ve Michael F. Roizen işbirliğiyle yazılan kitap için şöyle diyor;

Vücudumuzla ilgili sırları esprilerle anlatan tek kitap.

Özellikle gençler için harika ve eğlencili bir kitap
Birkaç yıl önce büyük ilgi gören SİZ: Kullanım Kılavuzunuz’da insan vücudunun şaşırtıcı işleyişini ve onu nasıl güçlendirebileceğimizi anlattık. Fakat bir yetişkinin vücuduyla sizin vücudunuz, bir yetişkinin sağlığıyla sizin sağlığınız ve onların merak ettikleriyle sizin merak ettikleriniz arasında büyük bir fark var. Yani, gençler, bu kitap SİZin için. Sizlere beyninizde ve vücudunuzda gerçekleşen değişimlerden bahsedeceğiz. Daha enerjik olmanın, notlarınızı yükseltmenin, teninizi korumanın, daha iyi uyumanın, daha zinde olmanın, ilişkilerinizi geliştirmenin ve daha birçok şeyin yollarını göstereceğiz. Hatta sağlığınızla ilgili aklınıza takılan yüzlerce soruyu da cevapladık.

Ve bir şey daha var: Size birer yetişkin gibi davranacağız, yani nutuk atmayacağız. Siz de öğrendiğiniz ve pekiştirdiğiniz bilgilerle her anın tadını çıkarmaya başlayacaksınız. Hem de hemen.

pdf icon
Pdf Kitabı indir

 

pdf icon