Share

Cathy Williams – Sahte Sevgili

Cathy Williams – Sahte Sevgili kitap indir

Cathy Williams – Sahte Sevgili kitap indir

pdf icon
Pdf Kitabı indir

Cathy Williams – Sahte Sevgili KİTAP ÖZETİ;

Cathy Williams – Sahte Sevgili , David Icke hayatını insan bilincini uyandırma üzerine çalışmalar ve araştırmalara adayarak geçirmiştir. Tam 20 yıllık bir deneyimin ve gözlemin ürünü olan bu kitap kişisel gelişim kitaplarından öte bir kategoride. David’e göre insanların beynine uzun yıllar önce gem vuruldu. Artık eski insanlar gibi değil daha zekamız geri. Bir çok şeyi göremiyoruz gözümüzün önünde olan biteni idrak edemiyoruz. İşte bu yüzden hayatın gerçek doğasını ve hazzını kaçırıyoruz. Ellimizi kolumuzu bağlayan bu duruma Ay Matriksi adını veren David bu durumu nasıl aşarak özgür zeki ve bilinci ötede bir aydınlanma yaşayacağımızı açıklıyor.

Devasa bir eser. David Icke, şok edici sırları ve bastırılmış bilgiyi ortaya çıkarmak için yapmış olduğu yirmi yıllık çalışmalarını bu müthiş kitabıyla pekiştiriyor.

İnsanoğlunun ve “gerçek”in doğasının manipülasyonunu yeni anlayış seviyelerine taşıyor, insanların artık ayağa kalkıp, kendilerini beşikten mezara kadar sinsice kontrol altında tutan uğursuz aileler ve insan olmayan varlıkların elinden kurtarmaya davet ediyor. 1990’daki olağanüstü “uyanış”ından beri dünyadaki “keskin gerçek”leri dile getiren David Icke, yoluna bu kitapla devam ediyor.

“Dünya”nın ve kolektif insan zihninin; ezelden beri, masum bir gök cismi değil, yapay bir yapı, muhtemelen içi oyuk küçük bir gezegen/bir planetoid veya devasa bir uzay gemisi olan “Ay”da barınan dünya dışı bir ırk tarafından manipüle edilmekte olduğunu açıklıyor. 

Olağanüstü bir zamandan geçiyoruz. Bir tarafta Ay Matriksi’ne hizmet eden kitlenin uyguladığı Orwell tarzı, tamamen gözetleme ve kontrole dayalı global bir devlet tipi, diğer tarafta, David’in ilk kez 1990’daki uyanışını takiben keşfetmiş ve ilk kitabına adını vermiş olduğu, muhteşem güzellikte bir enerji dönüşümü olan Gerçek’in Titreşimleri var. David’in, “Gerçek’in Titreşimleri” dediği pozitif enerji dalgası insanlara, varlıklarının asıl benliği olan “Sonsuz Sevgi/Sonsuz Bilinç” olduklarını hatırlatarak onları uyandırıyor.

İnsanlık bir yol ağzında ve artık bir seçim yapmanın zamanı geldi. “Sonsuz Bilinç” olarak gerçek dehamıza ve potansiyelimize uyanacak mıyız, yoksa beden aklı ve “Ay Matriksi”nin ürettiği illüzyonların içinde hapis kalmayı sürdürecek miyiz? Bu kitap hayatınızı değiştirecek, realitenizi değiştirecek, bu bilgiler doğrultusunda hareket edecek olursanız ruhunuzu özgür kılacak…

pdf icon
Pdf Kitabı indir
pdf icon