Share

Andrzej Sapkowski – Elflerin Kanı-The Witcher 3

Andrzej Sapkowski –  Elflerin Kanı-The Witcher 3 PDF indir

Andrzej Sapkowski – Elflerin Kanı-The Witcher 3 PDF indir

 

pdf icon
Pdf Kitabı indir

Andrzej Sapkowski – Elflerin Kanı-The Witcher 3KİTAP ÖZETİ;

Andrzej Sapkowski – Elflerin Kanı-The Witcher 3, Rivyalı Geralt, Witcher serisi olan kitapların ilk romanıyla geri döndü!

Bu sefer dünyanın kaderini ellerinde tutuyor. 

 

“Ben Witcher’ım. Yapay olarak yaratılmış bir mutant. Para karşılığında canavar öldürürüm. Anne babaları bedelini öderlerse çocukları korurum. Parasını Nilfgaardlı anne babalar öderlerse Nilfgaardlı çocukları da korurum. Dünya harap olsa bile -ki bunu hiç sanmıyorum- bir canavar beni öldürünceye kadar bu dünyanın harabeleri üzerinde canavar öldürmeyi sürdürürüm. Bu benim yazgım.” 

Yüzyıldan fazla bir süredir insanlar, cüceler ve elfler barış içinde yaşıyordu. Ancak zaman değişti. Barış sona erdi ve farklı ırklar tekrar savaşmaya başladı. Hem birbirlerine karşı hem de kendi aralarında. Cüceler hısımlarını öldürüyor, elfler de insanları ve insanlarla dostluk kuran elfleri.

Bu çalkantılı çağda kâhinlerin beklediği bir çocuk doğar. Cintra Aslanı Kraliçe Calanthe’nin torunu Ciri’nin garip güçleri ve daha da garip bir kaderi vardır. Kehanetler onu “Alev” diye niteliyor, iyi veya kötü dünyayı değiştirecek kişi olarak.

 

“BU KİTABI GERÇEKTEN, GERÇEKTEN ÇOK BEĞENDİM… SAPKOWSKI’NİN DÜNYASINDAKİ HİÇBİR KARAKTER SİYAH-BEYAZ DEĞİL. GERALT VE CANAVARLAR DÂHİL HERKES GRİNİN BİR TONU.” 

-The Deckled Edge –

pdf icon
Pdf Kitabı indir
pdf icon