Share

Ahmet Şerif İzgören – Avucunuzdaki Kelebek

Ahmet Şerif İzgören – Avucunuzdaki Kelebek PDF indir

Ahmet Şerif İzgören – Avucunuzdaki Kelebek PDF indir

 

pdf icon
Pdf Kitabı indir

Ahmet Şerif İzgören – Avucunuzdaki Kelebek KİTAP ÖZETİ;

Ahmet Şerif İzgören – Avucunuzdaki Kelebek, Ahmet Şerif İzgören Avucunuzdaki Kelebek Kitabı pdf formatında istek üzerine arşivimizde. Kitap izgören’in kişisel gelişim konularında örnekler vererek akıcı anlatımlarına sahip. Kişilerin bir işe başlarken hedeflerini belirleme o hedefe ulaşırken yapılması gerekenler gibi konularda bilgiler alınabilecek rehber niteliğinde bir kitaptır. Aynı zamanda Vehbi Koç gibi iş dünyasının duayenlerinden de rehber niteliğinde alıntıların olduğu kitap türüdür. Bu anlamda işini yeni kuran hedefleri olan kobiler için tavsiye edilen

Alıntılardan birine örnek vermek gerekirse;

Vehbi Koç, oğlu Rahmi Koç’a iki mektup verir; ‘birini ben ölünce aç, ikincisini de beni defnettikten sonra açarsın’ der. Vefat ettiğinde Rahmi Bey ilk mektubu açar. Mektupta, ‘Oğlum, senden tek bir isteğim var; beni çoraplarımla gömsünler’.

İmam tüm ısrarlara rağmen bu talebi kabul etmez. Rahmetli Vehbi Koç ister istemez çorapsız defnedilir. Defin işlemi bittikten sonra Rahmi Koç ikinci mektubu açar: ‘Bak oğlum bir çift çorap bile götüremedim’.

pdf icon
Pdf Kitabı indir
pdf icon